INTERNETOVÉ  SLUŽBY

 

INFORMAČNÍ SERVIS

Rozcestník - organizační manažer správy systému - www.orgman.cz

Servis pro škoství - www.orgman.cz/skolstvi

Distribuční systém a databáze - www.orgman.cz/databaze

Podpora uživatelů a nastavení - www.orgman.cz/podpora

Odpovědi na časté dotazy - www.orgman.cz/dotazy

Akce, zpravodaje, data a soubory ke stažení - www.orgman.cz/akce

Přihlášení k el. poště pro uživatele adres @orgman.cz, @skolyjm.cz, @1ic.cz a další

Glosy, vysvětlivky, poznámky, komentáře - www.1ic.cz/glosy

 

WEBY

WWW stránky s ikonou jsou dle možností koncipovány jako responzivní (stránka se přizpůsobí velikosti zobrazovací plochy) a přístupné pro mobilní telefony i osoby se zdravotním postižením v souladu s vyhl. č. 64/2008 Sb. K dispozici jsou tyto typy webů:

1. Informační web www.1ic.cz pro širší veřejnost poskytuje kromě informací o službách také publikování galerií obrázků a komentářů.

2. Prezentační weby holidayresort.cz, vranov-plaz.cz, skolyjm.cz a další jsou zaměřeny na prezentaci příslušných resortů.

3. Servisní web www.orgman.cz poskytuje efektivní informační servis a podporu uživatelům informačního systému.

Servisní weby ve stylu "ORGMAN" jsou záměrně navrženy tak aby, každá stránka tvořila samostatný dokument, který lze při doporučeném nastavení vytisknout na list formátu A4 (vyjma databází a galerií). Uživatelé oceňují, že k načtení stránek stačí minimální objem dat, jsou přehledné a obsah je i po vytisknutí soustředěn na jednom listu papíru, který lze použít jako informační leták. Web lze zkopírovat a prezentovat i bez přístupu k internetu na libovolném zařízení s webovým prohlížečem. Zkušenosti uživatelů potvrzují, takto jednoduše prezentovaní informace přilákají stejné množství klientů jako weby propracovanější (a provozně náročnější).

 

JAK ZPROVOZNIT vlastní web nebo mail

Provoz (hosting) domény zahrnuje adresář vašich WWW stránek (např. www.vasedomena.cz) a E-mailové schránky (např. jméno@vasedomena.cz).

Jak získat vlastní webovou nebo e-mailovou adresu: Domény na kterých lze ihned mít vlastní mailovou adresu, informace nebo odkaz jsou: holidayresort.cz, skolyjm.cz, orgman.cz, orgman.info, 1ic.cz, ic1.czsisznojmo.cz, vranovplaz.cz, vranovskaplaz.cz, vranov-plaz.cz, příp. další.

1. Postačí-li Vám doména III. úrovně, např. www.skolyjm.cz/název, můžete přeskočit bod 2. Na počkání lze zřídit webovou stránku i mailovou adresu přístupnou přes webový prohlížeč na výše uvedených doménách, do kterých je přístup přes internetový prohlížeč (jako na "Seznamu"). 

2. Vyberte si libovolný dosud neregistrovaný název domény.  Zda je doména volná, lze ověřit např. na adrese www.domena.cz.

3. Kontaktujte podporu informačního systému, mail podpora@orgman.cz, tel. 722 444 500. Vše potřebné zajistíme za Vás.

 

Rozcestník  Holidayresort  Znojmo  Vranov  Architekt  Internet  Podpora  Školství  Data  Odkazy